Producenci

 

 

Wyślij do nas listę produktów lub projekt

Nie masz czasu na szukanie produktów w internecie? Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Chcesz uzyskać większe rabaty? Pomożemy!

 

Masz gotową listę produktów?

Jeśli masz listę produktów wystarczy że wyślesz ją do nas mailem na kontakt@decomania.pl, na podstawie listy produktów przygotujemy wycenę z odpowiednimi rabatami.

W wycenie uwzględnimy nie tylko produkty dostępne aktualnie w naszym sklepie, ale wszystkie, które jesteśmy w stanie zaproponować z odpowiednim rabatem. Dlatego nie sprawdzaj czy produkty są dostępne w naszym sklepie, wyślij pełną listę, wycenimy to co będziemy mogli zaproponować lub produkty alternatywne, podobne.

 

Masz gotowy projekt?

Jesteś architektem i masz przygotowany projekt? A może masz projekt przygotowany przez architekta? Nie masz czasu na szukanie produktów w sklepach?

1. Wyślij do nas projekt

Wyślij projekt do nas na adres kontakt@decomania.pl w takiej formie w jakiej masz. Mogą to być wizualizacje, lista produktów itp.

2. Wybierzemy produkty z naszego sklepu i nie tylko

W naszym sklepie internetowym mamy ponad 40 tys. produktów. Wiemy ile czasu może zająć przejrzenie wszystkich, dlatego zrobimy to za Ciebie - zaproponujemy produkty z naszego sklepu i nie tylko. Współpracujemy również z wieloma dystrybutorami i hurtowniami, których produktów jeszcze nie ma w naszym sklepie, np. czekają w kolejce do wstawienia do oferty. A jeśli nie mamy takich produktów w ofercie tam gdzie będzie to możliwe zaproponujemy zamienniki.

3. Przygotujemy wycenę z rabatami

Wybrane produkty zbierzemy w zestawienie. Do każdego zamówienia możemy zaproponować rabat, a jeśli produktów będzie więcej na pewno większy będzie również rabat na całe zamówienie.


 

do góry
Bestsellery
bestseller
Pokaż pełną wersję strony

Obrazy na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie

DecoMania.pl

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Tel. (22) 211 80 21

(pn - pt w godz. 10.00-18.00)

KONTAKT
FACEBOOK
OPINIE
Sklep internetowy Shoper.pl