Producenci

 

 

Tomasz Pągowski z Domo+ wybrał fototapety z DecoMania.pl


Tomasz Pągowski wraz z ekipą odwiedził nas już po raz czwarty!

Znacie program na kanale Domo+ Remont w 48h, którego gospodarzem jest charyzmatyczny Tomasz Pągowski? Tomasz Pągowski, znany jako juror Bitwy o dom to barwna i dynamiczna osobowość w branży designu i wystroju wnętrz.

Jak mało kto pokazuje, jak zrobić coś z niczego i w programie Remont w 48h dokonuje designerskich cudów zmieniając mieszkania bohaterów nie do poznania! Myślicie, że remont i wszelkie dekoracyjne modyfikacje pochłaniają mnóstwo czasu i pieniędzy - tak, ale nie w tym programie! Wnętrza są projektowane tak, aby oszczędzić na czasie i kosztach, a uzyskać maksymalnie zachwycający efekt, z którego najbardziej zadowoleni są lokatorzy odświeżonych wnętrz :)


Tomasz Pągowski z Domo+ wybrał fototapety z DecoMania.pl do realizacji nagrody głównej w konkursie dotyczącym programu Remont w 48h emitowanego na antenie Domo+.

Wyjątkowość tego wyzwania polegała nie tylko na imponującym budżecie (40 tys. zł), ale i niezwykłym wyzwaniu podjętym przez gospodarza, które dało mu zwycięstwo w konkursie.


Zobaczcie odcinek wideo z fototapetą idealną do kuchni z DecoMania.plPowyższe wideo jest jednocześnie pilotażowym odcinkiem nowego cyklu RazDwaToMasz prowadzonego przez Tomasza Pągowskiego, w którym wybiera się na remontowo-dizajnerskie wycieczki w Polskę. Specyfika innych niż Stolica miast, miasteczek i miejscowości, jest wyzwaniem nie tylko logistycznym, ale i stylistycznym.

Jeśli aranżacja kuchni z fototapetą przypadła Wam do gustu, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą fototapet (nie tylko do kuchni :) ):


Zobaczcie zdjęcia z urządzanego mieszkania:

 

do góry
Bestsellery
bestseller
Pokaż pełną wersję strony

Obrazy na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie

DecoMania.pl

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Tel. (22) 211 80 21

(pn - pt w godz. 10.00-18.00)

KONTAKT
FACEBOOK
OPINIE
Sklep internetowy Shoper.pl