Producenci

 

 

Meble Palletideas

Stoły i stoliki PalletIdeas
Do tworzenia nowych produktów nie używają nowego drewna, co za tym idzie nie są niszczone kolejne drzewa i wycinane lasy. Elementy, które przeznaczone były do zniszczenia, są odzyskiwane, a następne przerabiane na coś użytecznego i pięknego. Wykorzystują palety nietypowe, oraz europalety - z certyfikatem EPAL. Oprócz tego, wykorzystują jeszcze używane skrzynki oraz szpule kablowe.

Upcycling jest wizją świata, w którym zmiana przedmiotu jest postrzegana jako klucz do rozwoju. Upcycling pozytywnie wpływa na otaczające nas środowisko poprzez usuwanie przedmiotu z globalnego przepływu odpadów. Podczas upcyclingu przedmiot w niezmienionej strukturze powraca do życia.

Kategorie mebli PalletIdeas:

stoły PalletIdeas fotele PalletIdeas półki PalletIdeas inne przedmioty PalletIdeas

Opiekun marki PalletIdeas:

Magdalena Smolak
Specjalista ds. Obsługi Klienta
magdalena.smolak@decomania.pl
tel. 790 422 947
 

Zamówienia i wycena

Zamówienia na meble możesz również składać mailem w treści podając wybrane produkty oraz adres do wysyłki. Jeśli przed złożeniem zamówienia chcesz zamówić wycenę mebli z transportem wyślij do nas maila w treści podając wybrane produkty, adres docelowy dostawy, kontaktowy numer telefonu oraz ewentualne dodatkowe pytania.

Zapytaj o większy rabat!

Jeśli znajdziesz w innym sklepie niższą cenę na wybrany produkt lub chcesz zamówić kilka produktów, wyślij do nas maila na kontakt@decomania.pl z zapytaniem o rabat. W mailu napisz jakie produkty i ile sztuk chcesz zamówić. Na podstawie tych informacji przygotujemy wycenę z propozycją rabatu.

Zobacz również: panele ścienne 3Dpanele gipsowepanele drewnianepanele z mdfpanele z poliuretanupanele PCVpanele tapicerowanepanele miękkietapety ściennefototapety ściennebiała cegłafornir kamienny 

Wszystkie produkty marki PalletIdeas:

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Bestsellery
bestseller
Pokaż pełną wersję strony

Obrazy na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie

DecoMania.pl

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Tel. (22) 211 80 21

(pn - pt w godz. 10.00-18.00)

KONTAKT
FACEBOOK
OPINIE
Sklep internetowy Shoper.pl