Producenci

 

 

Płyty i płytki elewacyjne

Panele betonowe, kamień elewacyjny, płytki elewacyjne, klinkier - wszystkie produkty do stosowania na zewnątrz budynków. Wybierz producenta z listy poniżej lub menu po lewej stronie.
Jeśli szukasz produktów do wnętrz budynków przejdź do kategorii Płytki z kamienia i cegieł.

 

CRH Klinkier
 
płytki elewacyjne Vandersanden
 
beton Artis Visio
 
beton Voglio
 
beton b-loft
 
beton b-loft
 
kamień elewacyjne Cerrad
 
kamień elewacyjne maxstone
 
kamień elewacyjny Skalite
 
kamień elewacyjne Stegu
 
kamień elewacyjny stone master
 
kamień elewacyjny stones
 
płytki elewacyjne cerrad
 
płytki elewacyjne Incanca
 
płytki elewacyjne Izoflex
 

 

    

Wyślij zapytanie:

 
kontakt@decomania.pl

Jeśli nie wiesz jak wyliczyć odpowiednią ilość paneli napisz maila z wymiarami ściany oraz wybranym wzorem paneli, wyliczę odpowiednią ilość i wyślę wycenę mailem.

 

Zamówienia i wycena

Zamówienia na panele możesz również składać mailem w treści podając wybrane produkty oraz adres do wysyłki. Jeśli przed złożeniem zamówienia chcesz zamówić wycenę paneli z transportem wyślij do nas maila w treści podając wybrane produkty, adres docelowy dostawy, kontaktowy numer telefonu oraz ewentualne dodatkowe pytania.

Zapytaj o większy rabat!

Jeśli znajdziesz w innym sklepie niższą cenę na wybrany produkt lub chcesz zamówić kilka produktów, wyślij do nas maila na kontakt@decomania.pl z zapytaniem o rabat. W mailu napisz jakie produkty i ile sztuk chcesz zamówić. Na podstawie tych informacji przygotujemy wycenę z propozycją rabatu.


Próbki płyt kamiennych wszystkich producentów możesz zobaczyć na żywo w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie w Wilanowie, ul. Klimczaka 5. Jeśli chcesz sprawdzić czy dany wzór jest aktualnie na ekspozycji - zadzwoń. Adres sklepu i mapa w zakładce kontakt - zapraszamy!

Ekspozycja paneli 3D

Zobacz również Panele ścienne 3D

i inne wybrane kategorie: panele gipsowepanele drewnianepanele z mdfpanele z poliuretanupanele PCVpanele tapicerowanepanele miękkiebeton architektonicznytapety ściennefototapety ściennebiała cegłafornir kamienny

 

do góry
Bestsellery
bestseller
Pokaż pełną wersję strony

Obrazy na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie

DecoMania.pl

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Tel. (22) 211 80 21

(pn - pt w godz. 10.00-18.00)

KONTAKT
FACEBOOK
OPINIE
Sklep internetowy Shoper.pl