Producenci

 

 

  

Szkło do kuchni / kuchenne panele szklane

Szkło do kuchni

Szkło to modny materiał bardzo często używany w nowoczesnym budownictwie. Dzięki nowoczesnej technologii druku UV szkło może być zadrukowane od spodu dowolnym wzorem lub zdjęciem, dzięki czemu można uzyskać bardzo atrakcyjne efekty.

Szkło nadaje pomieszczeniom lekkość, klasę oraz elegancję. Wcale nie musi być zimne czy mało przytulne. Właściwie wkomponowane, może całkowicie odmienić mieszkanie. Niektórzy mówią, że jest dla wnętrz tym, czym muzyka dla filmu. I coś w tym jest! Często bardziej niż detale wyposażenia pamiętamy klimat wnętrz.

 

I. Szkło z nadrukiem z wysyłką!

Jeśli chcesz zamówić szkło z nadrukiem z wysyłką wyślij do nas mailem na kontakt@decomania.pl wymiary szkła, wybrany wzór oraz adres do wysyłki i dane kontaktowe, na podstawie tych informacji przygotujemy wycenę.

Przykładowe ceny brutto szkła za 1 m2:

Szkło Float 4 mm Druk UV / Cmyk + Biały / 349 zł
Szkło Float 6 mm Druk UV / Cmyk + Biały / 439 zł
Szkło Float 10 mm Druk UV / Cmyk + Biały / 599 zł
Szkło Float 4 mm hartowane Druk UV / Cmyk + Biały / 489 zł
Szkło Float 6 mm hartowane Druk UV / Cmyk + Biały / 629 zł
Szkło Float 10 mm hartowane Druk UV / Cmyk + Biały / 899 zł
Szkło OptiWhite 4 mm Druk UV / Cmyk + Biały / 439 zł
Szkło OptiWhite 6 mm Druk UV / Cmyk + Biały / 549 zł
Szkło OptiWhite 10 mm Druk UV / Cmyk + Biały / 699 zł
Szkło OptiWhite 4 mm hartowane Druk UV / Cmyk + Biały / 629 zł
Szkło OptiWhite 6 mm hartowane Druk UV / Cmyk + Biały / 779 zł
Szkło OptiWhite 10 mm hartowane Druk UV / Cmyk + Biały / 999 zł
Otwór w szkle / do fi10 /   25 zł
Otwór w szkle / do fi 65 /   55 zł

Szkło zadrukowane jest kolorem CMYK i białym podkładem oraz podklejone folią, która dodatkowo zabezpiecza szkło w przypadku stłuczenia. W ten sposób przygotowane szkło można przyklejać do ścian przy pomocy kleju nieagresywnego, nie zawierającego środków żrących, np. klej LAKMA.

Do nadruku na szkle można wybrać dowolny wzór z naszej kolekcji z fototapet do kuchni i fototapet na wymiar, lub z banku zdjęć fotolia.pl. W cenie jest również zadruk zdjęciem, wcześniej pomoc w doborze odpowiedniego zdjęcia, prace graficzne z przygotowaniem zdjęcia do druku oraz przygotowanie wizualizacji. Maksymalna powierzchnia zadruku szkła to 250 x 125 cm.

Szkło opti white

W przypadku szkła z nadrukiem proponujemy szkło opti-white, czyli szkło białe nie zawierające związków żelaza, które powodują zielonkawy odcień. Różnicę między szkłem float i opti-white widać na zdjęciu.

Do zabudowy rekomendujemy szkło hartowane – o większej wytrzymałości mechanicznej i większej odporności na powierzchniową różnicę temperatur. Otrzymywane przez poddanie szkła zwykłego odpowiedniej obróbce termicznej polegającej na podgrzaniu do temperatury 680–720 °C i bardzo szybkim schłodzeniu sprężonym powietrzem (Temperatura obróbki termicznej+czas "pieczenia" oraz czas chłodzenia zależny jest od gatunku szkła) – co powoduje zmianę jego mikrostruktury – tworzy się bardzo regularna sieć drobnych kryształków krzemionki poprzedzielana niewielkimi domenami fazy amorficznej. Na skutek takiej wysoce krystalicznej struktury, przy rozbiciu szkło to rozpada się na małe kawałeczki o nieostrych krawędziach. Używane w budownictwie i do produkcji szyb samochodowych. Więcej informacji o szkle znajdziesz w Wikipedii.

Termin realizacji zamówień na szkle niehartowanym to 5-10 dni roboczych, na szkle hartowanym około 3-4 tygodnie.

Koszty wysyłki od 99 PLN - zależą od wielkości i wagi paneli i ustalane są indywidualnie do zamówienia. Szkło pakowane jest w drewniane skrzynie i w ten sposób wysyłane przez firmę kurierską. Koszt przesyłki wynosi 99 PLN jeśli długość skrzyni nie przekracza 190 cm, a jej waga nie jest większa niż 30 kg. Przesyłki niestandardowe, o zwiększonych gabarytach lub wadze, oraz takie, których jeden z boków przekracza 190cm długości wyceniane będą indywidualnie, a cena wysyłki waha się od 149.00 do 350.00 zł w zależności od wymiarów i wagi paczki.

W przypadku szkła nie ma możliwości odbioru osobistego z punktu przy Al. KEN 47 w Warszawie – z powodu ryzyka uszkodzenia szkła jest ono bezpośrednio transportowane do Klienta.

Szkło hartowane można zadrukować dowolnym zdjęciem lub wzorem z naszej galerii zdjęć:

Jedzenie

Fototapeta do kuchni FKJ001 - Cytryny

Natura

Fototapeta do kuchni FKN026

Miasto

Fototapeta do kuchni FKM041_cz - Most Brukliński nocą

Widoki

Fototapeta do FKW187 - Tropikalna plaża

Kolaże

Fototapeta do kuchni FKJ014 - Poranna kawa

Tekstury

Fototapeta do kuchni FKT009

Abstrakcje

Fototapeta do kuchni FKA065 - Płomień

Kwiat

Fototapeta do kuchni FKK006 - Magnolia

Inne

Fototapeta do kuchni FKI011 - Comic girl 2

Jeśli w naszej galerii nie znajdziesz interesującego Cię zdjęcia możesz wybrać dowolne zdjęcie z banku zdjęć Fotolia.pl.

Galeria - zdjęcia, obrazy

 Próbki materiałów i szkła możesz zobaczyć na żywo w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie na Ursynowie - Al. KEN 47, blisko metro Natolin.

Sklep DecoMania.pl Sklep DecoMania.pl

II. Szkło z pomiarem i montażem - Warszawa i okolice

W Warszawie i okolicy oferujemy kompleksową realizację szkła - od produkcji po montaż w kilku wersjach:

1. Szkło hartowane z nadrukiem

2. Szkło hartowane jednokolorowe malowane

3. Szkło hartowane przezroczyste przykręcane na ścianę lub fototapetę

4. Panele szklane świecące Crystal Panel Led

Uwaga - montaże szkła robimy w Warszawie i najbliższej okolicy.

Jeśli mieszkasz dalej możesz zamówić u nas szkło z nadrukiem z wysyłką lub fototapetę, np winyl na flizelinie (dobrze układa się pod szkłem ze względu na elastyczność) i na wierzch przykręcić szkło lub naklejkę odwrotną pod szkło i przykręcić szkło do ściany razem z naklejką.


Szczegółowe informacje na temat proponowanych rozwiązań:

1. Panele kuchenne i łazienkowe ze szkła hartowanego z nadrukiem cyfrowym

Szkło do kuchni

W Warszawie i bliższej okolicy proponujemy kompleksową usługę - od pomiaru po montaż. Szkło zadrukowywane jest od spodu drukiem UV i w tej formie przyklejane jest bezpośrednio do ściany lub przykręcane na kołki montażowe.

Do kuchni i łazienki pod zadruk proponujemy szkło #4 opti white, czyli szkło o grubości 4mm i wysokiej przezroczystości.

Cena szkła hartowanego z nadrukiem: 1050 PLN netto / m2 (zawiera pomiar, transport i montaż w Warszawie i bliższej okolicy)

Po wycenie i wstępnym zaakceptowaniu ceny mailem umawiamy się na pomiar, montujemy w ok. 3-5 tygodnie od pomiaru. Pomiar robimy jak już kuchnia jest zamontowana – szkło kładziemy na koniec.

Panele szklane można mocować na ścianie na kołkach dystansowych, przykręcać je do ściany oraz bezpośrednio przyklejać do ściany na klej montażowy - szczególnie polecamy to ostatnie rozwiązanie ze względów estetycznych oraz bezpieczeństwa (dzięki przyklejaniu jest stabilniejsze i trwalsze). Zadruk cyfrowy bezpośrednio na szkle daje bardzo atrakcyjne efekty, możemy zadrukować je nie tylko zdjęciem ale również teksturami - mur, cegły, drewno, a nawet materiały takie jak płótno.


2. Jednokolorowe panele kuchenne i łazienkowe ze szkła hartowanego malowanego na kolor z palety RAL

szkło ozdobne hartowane

Szkło hartowane malowane na dowolny kolor z palety RAL - jest bezpieczne i znakomicie sprawdza się przy płytach grzewczych.

Do kuchni i łazienki pod malowanie proponujemy również szkło #4 opti white, czyli szkło o grubości 4mm i wysokiej przezroczystości. Więcej informacji o szkle hartowanym opti-white znajdziesz powyżej.

 

Cena szkła hartowanego #4 malowanego: 900 PLN netto / m2 (zawiera pomiar, transport i montaż w Warszawie i bliższej okolicy)

Cena szkła hartowanego #6 malowanego: 1000 PLN netto / m2 (zawiera pomiar, transport i montaż w Warszawie i bliższej okolicy)


3. Szkło hartowane przykręcane na ścianę lub fototapetę

szkło hartowane dekoracyjneNa fototapety/tapety proponujemy przykręcane na piki szkło #6 opti white, czyli szkło o grubości 6 mm i wysokiej przezroczystości.

Więcej informacji o szkle hartowanym opti-white znajdziesz powyżej. 

Cena szkła hartowanego #6 przezroczystego: 800 PLN netto / m2 (zawiera pomiar, transport i montaż w Warszawie i bliższej okolicy)

Pod szkło proponujemy:

  1. Fototapetę winylową na flizelinie w cenie 149 PLN / mb. Jest dość miękka i dobrze układa się pod szkłem.
  2. Naklejkę odwrotną do podklejenia pod szkło – w cenie 149 PLN / mb.

Uwaga - montaże szkła robimy w Warszawie i najbliższej okolicy. Jeśli mieszkasz dalej możesz zamówić u nas fototapetę, np winyl na flizelinie (dobrze układa się pod szkłem ze względu na elastyczność) i na wierzch przykręcić szkło lub naklejkę odwrotną pod szkło i przykręcić szkło do ściany razem z naklejką. W tym przypadku szkło najlepiej zamówić lokalnie ze względu na koszty transportu szkła. W takich przypadkach polecamy klientom szkło opti-white o grubości 6 mm, hartowane, przykręcane do ściany na piki.

 

4. Panele świecące Crystal Panel Led

Więcej informacji na temat paneli Led znajdziesz tutaj: panele LED do kuchni.

 

Oprócz paneli szklanych wykonujemy również:

1. Drzwi szklane - zarówno na systemach przesuwnych jak i na zawiasach  - drzwi ze szkła hartowanego, zarówno przezroczyste jak i piaskowane czy też bezpośrednio zadrukowane cyfrowo.

2. Kabiny prysznicowe  - robione pod wymiar, montowane z okuciami bądź bezpośrednio w ścianie i podłodze, zarówno z drzwiami jak i w formie parawanów.

3. Schody i balustrady szklane  - ze szkła hartowanego różnej grubości, zarówno we wnętrzach jak i na balkonach i tarasach.

4. Lustra w ramach lub montowane bezpośrednio na ścianie  - przezroczyste i kolorowe, z różnych rodzajów szkła.

5. Blaty szklane  - na stoły, bary, wyspy, blaty kuchenne.

6. Ściany szklane i wszelkie zabudowy ze szkła  - do domu i do biura, montowane przy pomocy różnych systemów. Możliwości jest naprawdę wiele, chętnie przygotujemy dla Ciebie projekt, wycenę jak i zorganizujemy produkcję oraz montaż.

 

Jak zamówić wycenę szkła?

W przypadku szkła wszystkie zamówienia wyceniamy indywidualnie. Aby otrzymać wycenę wyślij do nas maila na kontakt@decomania.pl w mailu podając:

1. wstępne wymiary powierzchni szkła

2. rodzaj zastosowania (np. na ścianę do kuchni)

3. adres montażu (miejscowość)

4. kontaktowy numer telefonu

 

Zobacz naszą galerię realizacji szkła

Szkło zadrukowane cyfrowo Szkło zadrukowane cyfrowo

Panele szklane w kuchni

Nadruk na szkle hartowanym Fototapeta kuchenna

Fototapeta na szkle Fototapeta do kuchni

Fototapeta na szkle hartowanym Fototapeta na szkle

Fototapety kuchnia Kuchnia fototapety

Kuchnia tapety Panel szklany w kuchni

Panel szklany w kuchni Panel do kuchni

Panel kuchenny fototapeta Panel szklany do kuchni

Panel szklany Panele do kuchni szklane

Panele do kuchni Panele kuchenne szklane

Panele kuchenne Panele kuchenne

Szkło do kuchni Szkło do kuchni

Szkło hartowane do kuchni Szkło hartowane w kuchni

Szkło kuchnia nadruk cyfrowy Szkło w kuchni

Szkło kuchnia nadruk Szkło zadrukowane w kuchni

Szkło na ścianie Szkło w kuchni

Szkło do kuchni Szkło w kuchni

Tapeta na szkle hartowanym Panel do kuchni fototapeta

Szkło w kuchni  Szkło w kuchni

Drzwi szklane zadrukowane

Drzwi szklane Drzwi szklane

Szkło do łazienki

Szkło w łazience Szkło na ścianie w łazience

Szkło w łazience Szkło w łazience

Szkło do łazienki

Inne realizacje

szkło hartowane dekoracyjne     szkło hartowane dekoracyjne

szkło hartowane dekoracyjne     szkło hartowane dekoracyjne

szkło hartowane dekoracyjne     szkło hartowane dekoracyjne

szkło hartowane dekoracyjne     szkło hartowane dekoracyjne

szkło hartowane dekoracyjne     szkło hartowane dekoracyjne

Szkło hartowane dekoracyjne     Szkło hartowane dekoracyjne

Szkło hartowane dekoracyjne     Szkło hartowane dekoracyjne

Szkło hartowane dekoracyjne     szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

szkło hartowane dekoracyjne     szkło hartowane dekoracyjne

szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

Kabina prysznicowa drzwi szklane     Lacobel do kuchni

Ściany szklane hartowane    Ściany szklane

Drzwi szklane piaskowane  Gablota szkło hartowane  Gablota szkło hartowane

Kabina prysznicowa drzwi przesuwane  Kabina prysznicowa szklane drzwi  Kabina prysznicowa

Kabina szklana hartowana  Kabiny prysznicowe szklane  Kabiny prysznicowe system przesuwany

szkło hartowane dekoracyjne   szkło hartowane dekoracyjne   szkło hartowane dekoracyjne

Lustra na ścianie  Lustra   Lustro do łazienki

szkło hartowane dekoracyjne   szkło hartowane dekoracyjne   szkło hartowane dekoracyjne

szkło ozdobne hartowane      szkło ozdobne hartowane    szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane      szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane        

Zamów szkło hartowane nadrukowane cyfrowo
 
     
do góry
Bestsellery
bestseller
Pokaż pełną wersję strony

Obrazy na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie

DecoMania.pl

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Tel. (22) 211 80 21

(pn - pt w godz. 10.00-18.00)

KONTAKT
FACEBOOK
OPINIE
Sklep internetowy Shoper.pl