Producenci

 

 

Meble Siesta

Kreatywność i technologia, urok i funkcjonalność, jakość i innowacyjność. Ten niezwykły i niepowtarzalny mariaż cech składa się na sukces jaki na całym świecie odnoszą meble firmy Siesta. Kolekcja przykuwa uwagę przede wszystkim ciekawym wzornictwem, bogatą kolorystyką i niepowtarzalnymi kształtami, a dzięki zastosowanym materiałom, z których jest wykonana poszczególne elementy pasują równie dobrze do stylowych wnętrz jak i nowoczesnego apartamentu. Jedną z ważniejszych cech jest jednak przystępna cena i wzorowa jakość co w przypadku aranżacji komercyjnych jest szczególnie ważne. Zastosowane materiały techno polimer PA6, polikarbon i anodowane aluminium są gwarancją jakości, trwałości oraz odporności na zarysowania i działanie promieni UV.

Marka SIESTA należy do tureckiej firmy założonej w 1978 roku. Dziś ISILPLAST zdominował branżę produkcji mebli z tworzyw sztucznych formowanych wtryskowo. Swoje produkty sprzedaje w ponad 60 krajach na świecie. Jego meble sprawdzą się zarówno wewnątrz domu, jak i w ogrodzie. Marka Siesta to przede wszystkim designerskie meble z poliwęglanu i polipropylenu, najnowsze powstały w pracowni Ilanit Ovadya.

Zobacz stronę producenta Siesta

Strona producenta Siesta

Kategorie mebli Siesta:

Stoły i stoliki

Stoły i stoliki

 

 

 


Opiekun marki Siesta:

kontakt@decomania.pl
 

Zamówienia i wycena

Zamówienia na meble możesz również składać mailem w treści podając wybrane produkty oraz adres do wysyłki. Jeśli przed złożeniem zamówienia chcesz zamówić wycenę mebli z transportem wyślij do nas maila w treści podając wybrane produkty, adres docelowy dostawy, kontaktowy numer telefonu oraz ewentualne dodatkowe pytania.

Zapytaj o rabat!

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na meble wyślij do nas maila na zapytaniem o rabat. W mailu podaj wybrane produkty, które chcesz zamówić, oraz adres do wysyłki. Na podstawie tych informacji przygotujemy wycenę z propozycją rabatu.

Wszystkie produkty marki Siesta:

 

do góry
Bestsellery
bestseller
Pokaż pełną wersję strony

Obrazy na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie

DecoMania.pl

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Tel. (22) 211 80 21

(pn - pt w godz. 10.00-18.00)

KONTAKT
FACEBOOK
OPINIE
Sklep internetowy Shoper.pl