Producenci

 

 

    

Konrad Bąk - Galeria Artysty

 

Obrazy drukowane ze zdjęcia

Urodzony w Kłodzku. Ukończył Politechnikę Wrocławską. Od 6 lat mieszka we Wrocławiu. Uzdolniony fotograf i grafik – fotografia, to jego pasja od 6 lat, natomiast grafiką zainteresował się już w latach młodzieńczych.

Laureat prestiżowego konkursu Playboy Fotoerotica 2009 (we współpracy z Kamilem Majdańskim). Twórca licznych sesji zdjęciowych i autor wielu wernisaży fotograficznych. Tworzył dla firm takich jak m.in. Quisque, Avant, Gantos, Hebe, King’s Cross, SONY, SAMSUNG, BZWBK, BIKOR, ALLEGRO.PL, kampanii TopModel. Swoje prace publikuje na reklamach billboardowych w całej Polsce oraz w modowej prasie Polskiej i zagranicznej (m.in. Focus, Newsweek, Gazeta.pl, Beauty Magazine).

Prace artysty to przede wszystkim unikatowe akty i portrety wzbogacone o szczyptę niepowtarzalnej ekspresji. Inspiracje do zdjęć to przede wszystkim kobiecość , zmysłowość i niepowtarzalność ciała, jak również ulotność niuansów urody. Każda z fotografii stanowi swoisty hołd dla piękna kobiecego ciała przedstawionego w wyjątkowych aranżacjach. Budzą skrywane lub zapomniane na co dzień emocje – ważne dla każdego z nas.

 

Artysta fotografując kobiety i pary najczęściej skupia się na subtelnych kontrastach i odmiennościach jakimi się różnimy, jednocześnie starając się, aby zdjęcia budowały historię i poza walorami estetycznymi miały niosły za sobą treść. Każda fotografia to wyidealizowany i wysublimowany obraz idealnej rzeczywistości – wykreowanym światem i urzeczywistnieniem wizji artysty.

  
 

Strona domowa artysty: http://plfoto.com/72174/autor.html  http://cartonking.digart.pl/digarty/

 

 
do góry
Bestsellery
bestseller
Pokaż pełną wersję strony

Obrazy na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie

DecoMania.pl

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Tel. (22) 211 80 21

(pn - pt w godz. 10.00-18.00)

KONTAKT
FACEBOOK
OPINIE
Sklep internetowy Shoper.pl