Producenci

 

 

Hager Group - to wiodący dostawca rozwiązań i usług dla instalacji elektycznych, od ponad 50 lat z powodzeniem utrzymujący silną pozycję na rynku. Grupa zrzesza najlepsze marki, jak: Hager, Berker, Daitem, Diagral, jak również Efen i Elcom. Dziś Hager to nowoczesność, funkcjonalność i ponadczasowy design.

Berker by Hager to bogata gama włączników, gniazd elektrycznych, rozdzielnic modułowych oraz multimedialnych systemów prowadzenia przewodów. Mocną stroną marki jest nowoczesna stylistyka, niezwykła dbałość o każdy detal wykończenia oraz perfekcyjne połączenia szlachetnych tworzyw, takich jak: szkło, aluminium, chrom, skóra, drewno, beton czy kryształ.

 

 


Opiekun kategorii Oświetlenie:

  Joanna Żmijewska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
joanna.zmijewska@decomania.pl
tel. 533 393 984

Zamówienia i wycena

Zamówienia na oświetlenie możesz również składać mailem w treści podając wybrane produkty oraz adres do wysyłki. Jeśli przed złożeniem zamówienia chcesz zamówić wycenę oświetlenia z transportem wyślij do nas maila w treści podając wybrane produkty, adres docelowy dostawy, kontaktowy numer telefonu oraz ewentualne dodatkowe pytania.

Zapytaj o rabat!

Jeśli znajdziesz w innym sklepie niższą cenę na wybrany produkt lub chcesz zamówić kilka produktów, wyślij do nas maila na kontakt@decomania.pl z zapytaniem o rabat. W mailu napisz jakie produkty i ile sztuk chcesz zamówić. Na podstawie tych informacji przygotujemy wycenę z propozycją rabatu.

 

do góry
Bestsellery
bestseller
Pokaż pełną wersję strony

Obrazy na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie

DecoMania.pl

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Tel. (22) 211 80 21

(pn - pt w godz. 10.00-18.00)

KONTAKT
FACEBOOK
OPINIE
Sklep internetowy Shoper.pl