Producenci

 

 

    

Danuta Antas-Woźniewska - Galeria Artysty

 

Obrazy drukowane ze zdjęcia

Danuta Antas-Woźniewska urodzona w 1961 r. Mieszka, pracuje i tworzy w Bydgoszczy. Artysta grafik, fotografik, filolog języka angielskiego. Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych w Toruniu na UMK, gdzie studiowała grafikę artystyczną i wychowanie plastyczne oraz Filologii Angielskiej na UMK, w specjalizacji Kulturoznawstwo Brytyjskie.

Przez blisko 20 lat ściśle związana była z oświatą, edukacją artystyczną. Przez kilka lat nauczała również języka angielskiego. Od 2009 roku prowadziła własne studio reklamy DEA Design, które od jesieni 2011 funkcjonuje jako dział reklamy w ramach połączonych sił z firmą ABREN Nieruchomości. Artystka obecnie pracuje jako grafik freelancer, wykonuje na zlecenie projekty graficzne, strony internetowe oraz wszelkie usługi artystyczno-reklamowe.

Na co dzień zajmuje się również marketingiem, reklamą i obsługą fotograficzno-graficzną firmy ABREN specjalizującej się w pośrednictwie nieruchomości oraz w reklamie firm.

W 2009 roku, artystka również rozpoczęła swoją wielką przygodę, jak sama nazywa, z fotografią artystyczną. Fotografowanie pozwala jej na odrywanie świata na nowo, pozwala cieszyć się drobiazgami i dostrzegać piękno, które dla większości ludzi jest głęboko ukryte.

W 2011 i 2012 roku jej prace fotograficzne otrzymały wyróżnienia na najbardziej prestiżowym konkursie fotograficznym na świecie IPA w Stanach Zjednoczonych. IPA w świecie fotografii, porównywane jest do Oskarów filmowych.

Prace artystki, w tym grafiki i obrazy olejne, znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i zagranicą.

 
 

Strony internetowe:

www.danutaantas.com,

www.danutaantasphoto.com,

www.danutaantasdesigns.pl,

www.deadesign.com.pl

 

 
do góry
Bestsellery
bestseller
Pokaż pełną wersję strony

Obrazy na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie

DecoMania.pl

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Tel. (22) 211 80 21

(pn - pt w godz. 10.00-18.00)

KONTAKT
FACEBOOK
OPINIE
Sklep internetowy Shoper.pl