Producenci

 

 

Szkło hartowane

Szkło do kuchni / kuchenne panele szklane

Szkło do kuchni

Szkło to modny materiał bardzo często używany w nowoczesnym budownictwie. Dzięki nowoczesnej technologii druku UV szkło może być zadrukowane od spodu dowolnym wzorem lub zdjęciem, dzięki czemu można uzyskać bardzo atrakcyjne efekty.

Szkło nadaje pomieszczeniom lekkość, klasę oraz elegancję. Wcale nie musi być zimne czy mało przytulne. Właściwie wkomponowane, może całkowicie odmienić mieszkanie. Niektórzy mówią, że jest dla wnętrz tym, czym muzyka dla filmu. I coś w tym jest! Często bardziej niż detale wyposażenia pamiętamy klimat wnętrz.

 

Oferujemy kompleksową realizację szkła - od produkcji po montaż w Warszawie i okolicy w kilku wersjach:

1. Szkło hartowane z nadrukiem

2. Szkło hartowane jednokolorowe - malowane lub szkło niehartowane

3. Szkło hartowane przezroczyste przykręcane na ścianę lub fototapetę

Uwaga - montaże szkła robimy w Warszawie i najbliższej okolicy. Jeśli mieszkasz dalej możesz zamówić u nas fototapetę, np winyl na flizelinie (dobrze układa się pod szkłem ze względu na elastyczność) i na wierzch przykręcić szkło lub naklejkę odwrotną pod szkło i przykręcić szkło do ściany razem z naklejką. W tym przypadku szkło najlepiej zamówić lokalnie ze względu na koszty transportu szkła. W takich przypadkach polecamy klientom szkło opti-white o grubości 6 mm, hartowane, przykręcane do ściany na piki.

 

Próbki materiałów i szkła możesz zobaczyć na żywo w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie na Ursynowie - Al. KEN 47, blisko metro Natolin.

Sklep DecoMania.pl Sklep DecoMania.pl

 

Szczegółowe informacje na temat proponowanych rozwiązań:

1. Panele kuchenne i łazienkowe ze szkła hartowanego z nadrukiem cyfrowym

Szkło do kuchni

Szkło z nadrukiem cyfrowym to bardzo często ostatnio stosowane rozwiązanie i atrakcyjna alternatywa dla płytek lub glazury. Szkło zadrukowywane jest od spodu drukiem UV i w tej formie przyklejane jest bezpośrednio do ściany lub przykręcane na kołki montażowe.

Do zabudowy stosujemy szkło hartowane – o większej wytrzymałości mechanicznej i większej odporności na powierzchniową różnicę temperatur. Otrzymywane przez poddanie szkła zwykłego odpowiedniej obróbce termicznej polegającej na podgrzaniu do temperatury 680–720 °C i bardzo szybkim schłodzeniu sprężonym powietrzem (Temperatura obróbki termicznej+czas "pieczenia" oraz czas chłodzenia zależny jest od gatunku szkła) – co powoduje zmianę jego mikrostruktury – tworzy się bardzo regularna sieć drobnych kryształków krzemionki poprzedzielana niewielkimi domenami fazy amorficznej. Na skutek takiej wysoce krystalicznej struktury, przy rozbiciu szkło to rozpada się na małe kawałeczki o nieostrych krawędziach. Używane w budownictwie i do produkcji szyb samochodowych. Więcej informacji o szkle znajdziesz w Wikipedii.

Do kuchni i łazienki pod zadruk proponujemy szkło #4 opti white, czyli szkło o grubości 4mm i wysokiej przezroczystości, można porównać je ze zwykłym szkłem na zdjęciu:

Szkło opti white

Cena szkła hartowanego z nadrukiem: 1050 PLN netto / m2 (zawiera pomiar, transport i montaż w Warszawie i bliższej okolicy)

W cenie jest również zadruk zdjęciem, wcześniej pomoc w doborze odpowiedniego zdjęcia, prace graficzne z przygotowaniem zdjęcia do druku oraz przygotowanie wizualizacji. 

Po wycenie i wstępnym zaakceptowaniu ceny mailem umawiamy się na pomiar, montujemy w ok. 3-5 tygodnie od pomiaru. Pomiar robimy jak już kuchnia jest zamontowana – szkło kładziemy na koniec.

Panele szklane można mocować na ścianie na kołkach dystansowych, przykręcać je do ściany oraz bezpośrednio przyklejać do ściany na klej montażowy - szczególnie polecamy to ostatnie rozwiązanie ze względów estetycznych oraz bezpieczeństwa (dzięki przyklejaniu jest stabilniejsze i trwalsze). Zadruk cyfrowy bezpośrednio na szkle daje bardzo atrakcyjne efekty, możemy zadrukować je nie tylko zdjęciem ale również teksturami - mur, cegły, drewno, a nawet materiały takie jak płótno.

Szkło hartowane można zadrukować dowolnym zdjęciem lub wzorem z naszej galerii zdjęć:

Jedzenie

Fototapeta do kuchni FKJ001 - Cytryny

Natura

Fototapeta do kuchni FKN026

Miasto

Fototapeta do kuchni FKM041_cz - Most Brukliński nocą

Widoki

Fototapeta do FKW187 - Tropikalna plaża

Kolaże

Fototapeta do kuchni FKJ014 - Poranna kawa

Tekstury

Fototapeta do kuchni FKT009

Abstrakcje

Fototapeta do kuchni FKA065 - Płomień

Kwiat

Fototapeta do kuchni FKK006 - Magnolia

Inne

Fototapeta do kuchni FKI011 - Comic girl 2

Jeśli w naszej galerii nie znajdziesz interesującego Cię zdjęcia możesz wybrać dowolne zdjęcie z banku zdjęć Fotolia.pl.

Galeria - zdjęcia, obrazy

 

2. Jednokolorowe panele kuchenne i łazienkowe ze szkła niehartowanego lub ze szkła hartowanego malowanego na kolor z palety RAL

szkło ozdobne hartowane Szkło jednokolorowe można uzyskać na dwa sposoby:

1. Szkło niehartowane lakierowane

Szkło jest pokryte z jednej strony wysokiej jakości lakierem, proponujemy tutaj tafle ze szkła Opti White, czyli o wysokiej przezroczystości. Szkło malowane jest na dowolny kolor z palety RAL. Produkt sprawdza się doskonale na powierzchniach narażonych na zabrudzenia - działanie tłuszczu i wody. Jednolite szklane tafle pozwalają z łatwością usunąć codzienne zabrudzania, bez potrzeby żmudnego czyszczenia np. fug lub ich wymiany.

Należy pamiętać o tym, że szkło niehartowane nie jest tzw. szkłem bezpiecznym, nie powinno się go stosować przy płytach grzewczych. Nawet w przypadku płyty indukcyjnej szkło niehartowane może ulec uszkodzeniu od temperatury nagrzanych naczyń.

Panel szklany lakierowany najczęściej przyklejany jest na klej montażowy - może być mocowany do ściany, może być również przyklejany do mebli.

Cena szkła lakierowanego o gr. 4mm:  850 PLN netto /m2 (zawiera pomiar, transport i montaż w Warszawie i bliższej okolicy)

Cena szkła lakierowanego o gr. 6mm:  900 PLN netto /m2 (zawiera pomiar, transport i montaż w Warszawie i bliższej okolicy)

 2. Szkło hartowane lakierowane

Alternatywą dla szkła niehartowanego, jest szkło hartowane -również malowane na dowolny kolor z palety RAL. Szkło hartowane jest bezpieczne i lepiej sprawdza się przy płytach grzewczych, dodatkowo jest ono bardziej odporne na zarysowania.

Do kuchni i łazienki pod malowanie proponujemy również szkło #4 Opti White, czyli szkło o grubości 4mm i wysokiej przezroczystości. Więcej informacji o szkle hartowanym opti-white znajdziesz powyżej.

Cena szkła hartowanego gr.4mm,  malowanego: 900 PLN netto / m2 (zawiera pomiar, transport i montaż w Warszawie i bliższej okolicy)

Cena szkła hartowanego gr.6mm, malowanego: 950 PLN netto / m2 (zawiera pomiar, transport i montaż w Warszawie i bliższej okolicy)

3. Szkło hartowane przykręcane na ścianę lub fototapetę

szkło hartowane dekoracyjneNa fototapety/tapety proponujemy przykręcane na piki szkło #6 opti white, czyli szkło o grubości 6 mm i wysokiej przezroczystości.

Więcej informacji o szkle hartowanym opti-white znajdziesz powyżej. 

Cena szkła hartowanego #6 przezroczystego: 800 PLN netto / m2 (zawiera pomiar, transport i montaż w Warszawie i bliższej okolicy)

Pod szkło proponujemy:

  1. Fototapetę winylową na flizelinie w cenie 149 PLN / mb. Jest dość miękka i dobrze układa się pod szkłem.
  2. Naklejkę odwrotną do podklejenia pod szkło – w cenie 149 PLN / mb.

 

Uwaga - montaże szkła robimy w Warszawie i najbliższej okolicy. Jeśli mieszkasz dalej możesz zamówić u nas fototapetę, np winyl na flizelinie (dobrze układa się pod szkłem ze względu na elastyczność) i na wierzch przykręcić szkło lub naklejkę odwrotną pod szkło i przykręcić szkło do ściany razem z naklejką. W tym przypadku szkło najlepiej zamówić lokalnie ze względu na koszty transportu szkła. W takich przypadkach polecamy klientom szkło opti-white o grubości 6 mm, hartowane, przykręcane do ściany na piki.

 

Oprócz paneli szklanych wykonujemy również:

1. Drzwi szklane - zarówno na systemach przesuwnych jak i na zawiasach  - drzwi ze szkła hartowanego, zarówno przezroczyste jak i piaskowane czy też bezpośrednio zadrukowane cyfrowo.

2. Kabiny prysznicowe  - robione pod wymiar, montowane z okuciami bądź bezpośrednio w ścianie i podłodze, zarówno z drzwiami jak i w formie parawanów.

3. Schody i balustrady szklane  - ze szkła hartowanego różnej grubości, zarówno we wnętrzach jak i na balkonach i tarasach.

4. Lustra w ramach lub montowane bezpośrednio na ścianie  - przezroczyste i kolorowe, z różnych rodzajów szkła.

5. Blaty szklane  - na stoły, bary, wyspy, blaty kuchenne.

6. Ściany szklane i wszelkie zabudowy ze szkła  - do domu i do biura, montowane przy pomocy różnych systemów. Możliwości jest naprawdę wiele, chętnie przygotujemy dla Ciebie projekt, wycenę jak i zorganizujemy produkcję oraz montaż.

 

Jak zamówić wycenę szkła?

W przypadku szkła wszystkie zamówienia wyceniamy indywidualnie. Aby otrzymać wycenę wyślij do nas maila na kontakt@decomania.pl w mailu podając:

1. wstępne wymiary powierzchni szkła

2. rodzaj zastosowania (np. na ścianę do kuchni)

3. adres montażu (miejscowość)

4. kontaktowy numer telefonu

 

Zamów szkło hartowane nadrukowane cyfrowo

 

Zobacz naszą galerię realizacji szkła

Szkło zadrukowane cyfrowo Szkło zadrukowane cyfrowo

Panele szklane w kuchni

Nadruk na szkle hartowanym Fototapeta kuchenna

Fototapeta na szkle Fototapeta do kuchni

Fototapeta na szkle hartowanym Fototapeta na szkle

Fototapety kuchnia Kuchnia fototapety

Kuchnia tapety Panel szklany w kuchni

Panel szklany w kuchni Panel do kuchni

Panel kuchenny fototapeta Panel szklany do kuchni

Panel szklany Panele do kuchni szklane

Panele do kuchni Panele kuchenne szklane

Panele kuchenne Panele kuchenne

Szkło do kuchni Szkło do kuchni

Szkło hartowane do kuchni Szkło hartowane w kuchni

Szkło kuchnia nadruk cyfrowy Szkło w kuchni

Szkło kuchnia nadruk Szkło zadrukowane w kuchni

Szkło na ścianie Szkło w kuchni

Szkło do kuchni Szkło w kuchni

Tapeta na szkle hartowanym Panel do kuchni fototapeta

Szkło w kuchni  Szkło w kuchni

Drzwi szklane zadrukowane

Drzwi szklane Drzwi szklane

Szkło do łazienki

Szkło w łazience Szkło na ścianie w łazience

Szkło w łazience Szkło w łazience

Szkło do łazienki

Inne realizacje

szkło hartowane dekoracyjne     szkło hartowane dekoracyjne

szkło hartowane dekoracyjne     szkło hartowane dekoracyjne

szkło hartowane dekoracyjne     szkło hartowane dekoracyjne

szkło hartowane dekoracyjne     szkło hartowane dekoracyjne

szkło hartowane dekoracyjne     szkło hartowane dekoracyjne

Szkło hartowane dekoracyjne     Szkło hartowane dekoracyjne

Szkło hartowane dekoracyjne     Szkło hartowane dekoracyjne

Szkło hartowane dekoracyjne     szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

szkło hartowane dekoracyjne     szkło hartowane dekoracyjne

szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

Kabina prysznicowa drzwi szklane     Lacobel do kuchni

Ściany szklane hartowane    Ściany szklane

Drzwi szklane piaskowane  Gablota szkło hartowane  Gablota szkło hartowane

Kabina prysznicowa drzwi przesuwane  Kabina prysznicowa szklane drzwi  Kabina prysznicowa

Kabina szklana hartowana  Kabiny prysznicowe szklane  Kabiny prysznicowe system przesuwany

szkło hartowane dekoracyjne   szkło hartowane dekoracyjne   szkło hartowane dekoracyjne

Lustra na ścianie  Lustra   Lustro do łazienki

szkło hartowane dekoracyjne   szkło hartowane dekoracyjne   szkło hartowane dekoracyjne

szkło ozdobne hartowane      szkło ozdobne hartowane    szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane      szkło ozdobne hartowane     szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane

szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane   szkło ozdobne hartowane        

Zamów szkło hartowane nadrukowane cyfrowo

do góry
Bestsellery
bestseller
Pokaż pełną wersję strony

Obrazy na płótnie, Twoje zdjęcie na płótnie

DecoMania.pl

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń do nas!

Tel. (22) 211 80 21

(pn - pt w godz. 10.00-18.00)

KONTAKT
FACEBOOK
OPINIE
Sklep internetowy Shoper.pl