Producenci

Płytka cegłopodobna - Stegu - Rustik 548 - płytka

Płytki cegłopodobne
68.9
PLN
Płytka cegłopodobna - Stegu - Rustik 548 - płytka
Płytka cegłopodobna - Stegu - Rustik 548 - płytka
in_stock
Dostępność:
dostępny
Max. termin wysyłki:
5 dni roboczych
Cena: 68,90 zł
Cena netto: 56,02 zł
opakowanie

Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

Stegu_plytka_rustik548

Producent:
Stegu

Płytka cegłopodobna - Stegu - Rustik 548 - płytka

stegu

Imitujące starą holenderską cegłę mrozoodporne płytki i narożniki RUSTIK to doskonały materiał przede wszystkim elewacyjny. Ręcznie modelowane, pozwalają na klimatyczne wykończenie elewacji budynków, ogrodzeń i elementów wnętrz. Płytki cegłopodobne RUSTIK nadadzą niepowtarzalny charakter każdej powierzchni.

Naturalna cegła wpisała się w historię europejskiej architektury. Charakterystyczna faktura oraz barwa kojarzą się jednoznacznie z ciepłem domowego ogniska i solidnym rzemiosłem budowlanym. Walory estetyczne tego tradycyjnego materiału pomogą teraz oddać nowoczesne płytki cegłopodobne. Najwyższej jakości okładziny ścienne wzbogacą architekturę każdego budynku o historyczny akcent, zaś same nie ulegają wpływowi czasu.

Nowoczesne płytki cegłopodobne w ofercie firmy STEGU wiernie oddają piękno i trwałość murów ceglanych. Ręcznie formowane powierzchnie o niepowtarzalnej strukturze i kolorystyce pomogą nadać każdej bryle budynku wygląd nawiązujący do starej architektury europejskiej. Wykonana wyłącznie z naturalnych surowców linia COUNTRY, imitująca starą belgijską cegłę, nada elewacji budynku rustykalny charakter. Natomiast płytki cegłopodobne RUSTIK przykuwają uwagę charakterystyczną, wyrazistą strukturą, typową dla holenderskiej architektury. Bogate możliwości wybarwienia, łącznie z opcją indywidualnego dobrania koloru, pozwalają stworzyć własną wersję tradycyjnej architektury. Z kolei płytka gipsowa PARMA to nowatorski produkt na rynku okładzin ściennych – płytka połączona z fugą. Główną jej zaletą jest niezwykle prosty i szybki montaż, który nie wymaga fugowania. Dzięki płytkom Parma uzyskujemy ścianę ceglaną, z fugą dokładnie w tym samym kolorze co płytka. Parma idealnie sprawdza się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Płytka występuje w jednym odcieniu kolorystycznym - białym, jednak można z powodzeniem przemalować ją na dowolny kolor. Wysoka jakość surowców użytych w procesie produkcji płytek ściennych sprawia, że materiał zachowuje kształt i kolor, nie ulegając wpływowi warunków zewnęt