Producenci

Józef Chełmoński - Kuropatwy na śniegu - Reprodukcja - RDJCH009

Józef Chełmoński
69
PLN
Józef Chełmoński - Kuropatwy na śniegu - Reprodukcja - RDJCH009
Józef Chełmoński - Kuropatwy na śniegu - Reprodukcja - RDJCH009
in_stock
Dostępność:
dostępny
Max. termin wysyłki:
3 dni robocze
Cena: 69,00 zł
Cena netto: 56,10 zł
szt.


Reprodukcja obrazu drukowana na płótnie

 

Autor: Józef Chełmoński

Tytuł: Kuropatwy w śniegu

Tytuł oryginału: Partridges in the snow

Wymiary oryginału : 123 x 199

 Rok utworzenia : 1891

Technika: olej na płótnie


Dowiedz się więcej o artyście Józef Chełmoński na Wikipedia.org.

 

Obrazy na płótnie - drukObraz na wysokiej jakości płótnie bawełnianym Art Canvas 380g, naciągnięty na ramę sosnową, zadrukowany przy pomocy druku cyfrowego na ploterze pigmentowym Canon IPF 9100 przeznaczonym do wydruków artystycznych i fotograficznych w maksymalnej fotograficznej rozdzielczości 2400x1200 dpi. Canon iPF9100 wykorzystuje 12-kolorowy system atramentów pigmentowych LUCIA, drukujący z profilu kolorystycznego sRGB, dzięki czemu obrazy mają bardzo wysokie odwzorowanie kolorystyczne.

 

Obraz posiada zadrukowane boki, dzięki czemu można powiesić go na ścianie bez dodatkowej oprawy. Na zawinięcie przeznaczamy 3 cm wydrukowanego płótna. Na prośbę klientka możemy zadrukować boki również wybranym kolorem - wtedy całe zdjęcie znajdzie się na przedniej powierzchni płótna.

Obraz na płótnie Obraz na płótnie - zadrukowane krawędzie

Przedstawione obrazy na prośbę klienta wykonamy także w sepii lub czarno-białe - zobacz jak modyfikujemy zdjęcia na obraz.

Uwaga! Ewentualne różnice w barwach i odcieniach obrazów mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitora. Na różnych monitorach, obrazy mogą wyglądać inaczej (nasycenie barw, jasność lub odcienie).

Na czas transportu obrazy pakowane są w folię bąbelkową i sztywne opakowanie kartonowe lub papierowe. Obrazy przygotowane do transportu ze względów bezpieczeństwa nie są maksymalnie naciągnięte na ramę. Można poprawić naciąg po rozpakowaniu obrazu delikatnie wbijając młotkiem kołki rozporowe umieszczone w rogach ramy z tyłu obrazu.

 

Obraz prostokątny poziomy - dostępne wymiary obrazu:

  • 45 cm x 30 cm
  • 60 cm x 40 cm

 

Jeśli chcesz zamówić ten obraz w innych wymiarach napisz do nas na kontakt@decomania.pl w mailu podając numer obrazu oraz wymiary.

 

Szukasz innego zdjęcia?

Jeśli szukasz innego zdjęcia, którego nie widzisz na naszej stronie, napisz do nas - chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedniego zdjęcia do wydruku obrazu. Możesz również wybrać dowolne inne zdjęcie z naszej strony lub z banku zdjęć - np. www.fotolia.pl, w tym przypadku wystarczy, że wyślesz nam numer wybranego zdjęcia. Zobacz jak szukać zdjęć w banku - galeria zdjęć i obrazów.

Galeria - zdjęcia, obrazy

 

Jeśli chcesz zamówić wydruk tego zdjęcia na innym materiale - na fototapecie, jako plakat, na pleksi, na szkle lub na dowolnym innym materiale - napisz na kontakt@decomania.pl lub zadzwoń - chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego materiału do wybranego przeznaczenia.

Jeśli chcesz zamówić płytę pleksi, płytę szklaną lub naklejanie / montaż - napisz na kontakt@decomania.pl lub zadzwoń.

Jeśli masz jakieś inne pytania napisz do nas na kontakt@decomania.pl lub zadzwoń, chętnie na nie odpowiemy.

 

Zobacz jak drukujemy obrazy na płótnie.

Zobacz jak drukujemy obrazy

Obraz na ścianę z Twojego zdjęcia? Wyślij zdjęcie a my je powiększymy i wykadrujemy.

Zamów twoje własne zdjęcie na fototapetę

Zobacz galerię naszych realizacji, czyli jak wyglądają nasze obrazy na ścianie.

Fototapety, obrazy drukowane na płótnie