Producenci

Dostawa

Dostawa

 

 Dostawa standard 14,9 PLN,

powyżej 150 PLN dostawa 9,9 PLN,

powyżej 300 PLN dostawa GRATIS!

(nie dotyczy gipsowych paneli 3D, cegieł oraz paneli Incana i większych mebli, w tym puf i siedzisk) 

Więcej informacji o sposobach, kosztach i terminach dostaw - kliknij!

Promocje

  

Promocja! Fototapety i naklejki do kuchni -12% do 31 października!

Aby skorzystać z promocji wpisz "kuchnia1409" w pole "kod rabatowy" w koszyku przy składaniu zamówienia. Rabat zostanie automatycznie odjęty od wartości zamówienia.


Szkło do kuchni / kuchenne panele szklane

Szkło do kuchni

Szkło to modny materiał bardzo często używany w nowoczesnym budownictwie. Dzięki nowoczesnej technologii druku UV szkło może być zadrukowane od spodu dowolnym wzorem lub zdjęciem, dzięki czemu można uzyskać bardzo atrakcyjne efekty.

Szkło nadaje pomieszczeniom lekkość, klasę oraz elegancję. Wcale nie musi być zimne czy mało przytulne. Właściwie wkomponowane, może całkowicie odmienić mieszkanie. Niektórzy mówią, że jest dla wnętrz tym, czym muzyka dla filmu. I coś w tym jest! Często bardziej niż detale wyposażenia pamiętamy klimat wnętrz.

 

I. Szkło z nadrukiem z wysyłką!

Jeśli chcesz zamówić szkło z nadrukiem z wysyłką wyślij do nas mailem na kontakt@decomania.pl wymiary szkła, wybrany wzór oraz adres do wysyłki i dane kontaktowe, na podstawie tych informacji przygotujemy wycenę.

Przykładowe ceny brutto szkła za 1 m2:

Szkło Float 4 mm Druk UV / Cmyk + Biały / 349 zł
Szkło Float 6 mm Druk UV / Cmyk + Biały / 439 zł
Szkło Float 10 mm Druk UV / Cmyk + Biały / 599 zł
Szkło Float 4 mm hartowane Druk UV / Cmyk + Biały / 489 zł
Szkło Float 6 mm hartowane Druk UV / Cmyk + Biały / 629 zł
Szkło Float 10 mm hartowane Druk UV / Cmyk + Biały / 899 zł
Szkło OptiWhite 4 mm Druk UV / Cmyk + Biały / 439 zł
Szkło OptiWhite 6 mm Druk UV / Cmyk + Biały / 549 zł
Szkło OptiWhite 10 mm Druk UV / Cmyk + Biały / 699 zł
Szkło OptiWhite 4 mm hartowane Druk UV / Cmyk + Biały / 629 zł
Szkło OptiWhite 6 mm hartowane Druk UV / Cmyk + Biały / 779 zł
Szkło OptiWhite 10 mm hartowane Druk UV / Cmyk + Biały / 999 zł
Otwór w szkle / do fi10 /   25 zł
Otwór w szkle / do fi 65 /   55 zł

Szkło zadrukowane jest kolorem CMYK i białym podkładem oraz podklejone folią, która dodatkowo zabezpiecza szkło w przypadku stłuczenia. W ten sposób przygotowane szkło można przyklejać do ścian przy pomocy kleju nieagresywnego, nie zawierającego środków żrących, np. klej LAKMA.

Do nadruku na szkle można wybrać dowolny wzór z naszej kolekcji z fototapet do kuchni i fototapet na wymiar, lub z banku zdjęć fotolia.pl. W cenie jest również zadruk zdjęciem, wcześniej pomoc w doborze odpowiedniego zdjęcia, prace graficzne z przygotowaniem zdjęcia do druku oraz przygotowanie wizualizacji. Maksymalna powierzchnia zadruku szkła to 250 x 125 cm.

Szkło opti white

W przypadku szkła z nadrukiem proponujemy szkło opti-white, czyli szkło białe nie zawierające związków żelaza, które powodują zielonkawy odcień. Różnicę między szkłem float i opti-white widać na zdjęciu.

Do zabudowy rekomendujemy szkło hartowane – o większej wytrzymałości mechanicznej i większej odporności na powierzchniową różnicę temperatur. Otrzymywane przez poddanie szkła zwykłego odpowiedniej obróbce termicznej polegającej na podgrzaniu do temperatury 680–720 °C i bardzo szybkim schłodzeniu sprężonym powietrzem (Temperatura obróbki termicznej+czas "pieczenia" oraz czas chłodzenia zależny jest od gatunku szkła) – co powoduje zmianę jego mikrostruktury – tworzy się bardzo regularna sieć drobnych kryształków krzemionki poprzedzielana niewielkimi domenami fazy amorficznej. Na skutek takiej wysoce krystalicznej struktury, przy rozbiciu szkło to rozpada się na małe kawałeczki o nieostrych krawędziach. Używane w budownictwie i do produkcji szyb samochodowych. Więcej informacji o szkle znajdziesz w Wikipedii.

Termin realizacji zamówień na szkle niehartowanym to 5-10 dni roboczych, na szkle hartowanym około 3-4 tygodnie.

Koszty wysyłki od 99 PLN - zależą od wielkości i wagi paneli i ustalane są indywidualnie do zamówienia. Szkło pakowane jest w drewniane skrzynie i w ten sposób wysyłane przez firmę kurierską. Koszt przesyłki wynosi 99 PLN jeśli długość skrzyni nie przekracza 190 cm, a jej waga nie jest większa niż 30 kg. Przesyłki niestandardowe, o zwiększonych gabarytach lub wadze, oraz takie, których jeden z boków przekracza 190cm długości wyceniane będą indywidualnie, a cena wysyłki waha się od 149.00 do 350.00 zł w zależności od wymiarów i wagi paczki.

W przypadku szkła nie ma możliwości odbioru osobistego z punktu przy Al. KEN 47 w Warszawie – z powodu ryzyka uszkodzenia szkła jest ono bezpośrednio transportowane do Klienta.

Szkło hartowane można zadrukować dowolnym zdjęciem lub wzorem z naszej galerii zdjęć:

Jedzenie

Fototapeta do kuchni FKJ001 - Cytryny

Natura

Fototapeta do kuchni FKN026

Miasto

Fototapeta do kuchni FKM041_cz - Most Brukliński nocą

Widoki

Fototapeta do FKW187 - Tropikalna plaża

Kolaże

Fototapeta do kuchni FKJ014 - Poranna kawa

Tekstury

Fototapeta do kuchni FKT009

Abstrakcje

Fototapeta do kuchni FKA065 - Płomień

Kwiat

Fototapeta do kuchni FKK006 - Magnolia

Inne

Fototapeta do kuchni FKI011 - Comic girl 2

Jeśli w naszej galerii nie znajdziesz interesującego Cię zdjęcia możesz wybrać dowolne zdjęcie z banku zdjęć Fotolia.pl.