Producenci

Dostawa

Dostawa

 

 Dostawa standard 14,9 PLN,

powyżej 150 PLN dostawa 9,9 PLN,

powyżej 300 PLN dostawa GRATIS!

(nie dotyczy gipsowych paneli 3D, cegieł oraz paneli Incana i większych mebli, w tym puf i siedzisk) 

Więcej informacji o sposobach, kosztach i terminach dostaw - kliknij!

  

Promocja! Naklejki na drzwi  -10% do 31 października!

Aby skorzystać z promocji wpisz "drzwi1410" w pole "kod rabatowy" w koszyku przy składaniu zamówienia. Rabat zostanie automatycznie odjęty od wartości zamówienia.


Naklejki na drzwi

Naklejki na drzwi


Naklejki na drzwi to doskonały sposób by odnowić stare drzwi lub wykonać zupełnie nowe w niestandardowy sposób.

Cena obejmuje naklejkę o wymiarach do 2 m2. Wszystkie naklejki robimy pod wymiar drzwi.

 

Proponujemy 4 rodzaje naklejek na drzwi:

1. Naklejka - folia matowa - tanie i jednocześnie wytrzymałe rozwiązanie. Naklejka dobrze nadaje się na wszelkie gładkie powierzchnie, jest zmywalna, można ją czyścić przy pomocy zwykłych środków do czyszczenia. Cena 199 PLN za naklejkę.

2. Naklejka - folia błyszcząca - jak wyżej, w wersji błyszczącej. Cena 199 PLN za naklejkę.

3. Naklejka - folia laminowana - jak wyżej, folia wzmocniona dodatkowo laminatem. Cena 249 PLN za naklejkę.

4. Naklejka winylowa laminowana - wysokiej jakości materiał winylowy wzmocniony dodatkowo laminatem, idealny do kuchni lub łazienek oraz jako naklejki na ściany, szafy, drzwi, lodówki, fronty szafek itp. Ostre, fotograficzne odwzorowanie kolorów i szczegółów fotografii. Cena 299 PLN za naklejkę.

Oprócz powyższych materiałów drukujemy również na naklejkach transparentnych, transparentnych matowych (efekt mrożonego szkła), odwrotnych do podklejania pod szkło. Jeśli szukasz tego typu materiałów zadzwoń lub napisz do nas. Więcej informacji o materiałach oraz technologii druku znajdziesz na stronie "Fototapety - materiały i druk".

Zobacz jak drukujemy fototapety

Jeśli chcesz zamówić próbki powyższych materiałów by przetestować je przed podjęciem decyzji wyślij do nas adres korespondencyjny mailem i napisz które materiały Cię interesują - wyślemy je pocztą.

Uwaga! Ewentualne różnice w barwach i odcieniach obrazów mogą być spowodowane indywidualnymi ustawienia monitora. Na różnych monitorach, obrazy mogą wyglądać inaczej (nasycenie barw, jasność lub odcienie).


Szukasz innego zdjęcia? 

Jeśli szukasz innego zdjęcia, którego nie widzisz na naszej stronie, napisz do nas - chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedniego zdjęcia do wydruku fototapety. Możesz również wybrać dowolne inne zdjęcie z naszej strony lub z banku zdjęć - np. www.fotolia.pl, w tym przypadku wystarczy, że wyślesz nam numer wybranego zdjęcia. Zobacz jak szukać zdjęć w banku - galeria zdjęć i obrazów.

Galeria obrazów i zdjęć

Możesz również zamówić naklejkę z własnego zdjęcia lub dowolnego wybranego zdjęcia z naszej strony - wystarczy, że wyślesz nam informację z jakiego zdjęcia chcesz skorzystać oraz wymiary naklejki.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat proponowanych przez nas rozwiązań na fototapety i naklejki wyślij do nas maila z pytaniami lub zadzwoń na numer 533303080 - chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania dla Ciebie!

 
   

Naklejki na drzwi

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Naklejka na drzwi z Twojego zdjęcia! Naklejka na drzwi z Twojego zdjęcia!
Cena: 199,00 zł

Wydrukuj naklejkę na drzwi z Twojego zdjęcia!! - naklejka na drzwi, szafę, lodówkę, ścianę itp. o wymiarach do 100x200 cm. Można zamówić dowolne wymiary.

Naklejka na drzwi ND001 - Angielska budka Naklejka na drzwi ND001 - Angielska budka
Cena: 199,00 zł

ND001 - Angielska budka - naklejka na drzwi, szafę, lodówkę, ścianę itp. o wymiarach do 100x200 cm. Można zamówić dowolne wymiary.