Home / Fototapety / Nowoczesne tryptyki na ścianę

Nowoczesne tryptyki na ścianę

Dzisiejsza sztuka, dzięki zaawansowanym technologiom w dziedzinie malarstwa, fotografii cyfrowej oraz stosowanych  materiałów do jej  wykonywania, daje twórcom nieograniczone i ciekawe możliwości tworzenia. Współczesny artyzm nie jedno ma imię i dlatego w nowoczesnym malarstwie i fotografice możemy spodziewać się praktycznie wszystkiego. Dzieła z pewnością zaskoczą nas swoją niepohamowaną oryginalnością.Ponadto, wysokiej jakości fototapety, reprodukcje malarskie i zdjęcia, wykonywane i drukowane techniką cyfrową, oszałamiają swoją wyrazistością obrazu, paletą żywych i soczystych kolorów oraz głębią obrazu. Fototapety na ścianę i trójwymiarowe obrazy są bardzo popularnym elementem w naszych wnętrzach. Tego typu dekoracje doskonale wpisują się w nowoczesne mieszkania. Dodają im głębi, przestrzeni i kuszą swoja perspektywą widoku.

Czarno-białe zdjęcie Cadillaca przedstawia samochód widziany z dolnej perspektywy. Dzięki takiemu ujęciu, przód wydaje się większy niż tył auta. Zdjęcie takie jest oryginalne i proste w swojej formie, doskonale wpisuje się do nowoczesnych biur lub poczekalni. Typowy tryptyk składa się z trzech lub czterech części o różnych rozmiarach, sprawiających wrażenie układanki. Zastosowanie takiej dekoracji na ścianie pozwoli uzyskać oryginalny i nietuzinkowy efekt. Takiego typu obrazy doskonale wpisują się w minimalistyczne wnętrza salonów. Współczesny tryptyk może przedstawiać różne wzory, widoki, a nawet postaci.

 

 

About admin

Check Also

_większa przestrzeń

Optyczne powiększenie mieszkania

Oglądając magazyny wnętrzarskie często odnosi się wrażenie, że tylko duże przestrzenie loftów czy apartamentów można ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Translate »