Home / Fototapety / Nowoczesne tryptyki na ścianę

Nowoczesne tryptyki na ścianę

Dzisiejsza sztuka, dzięki zaawansowanym technologiom w dziedzinie malarstwa, fotografii cyfrowej oraz stosowanych  materiałów do jej  wykonywania, daje twórcom nieograniczone i ciekawe możliwości tworzenia. Współczesny artyzm nie jedno ma imię i dlatego w nowoczesnym malarstwie i fotografice możemy spodziewać się praktycznie wszystkiego. Dzieła z pewnością zaskoczą nas swoją niepohamowaną oryginalnością.Ponadto, wysokiej jakości fototapety, reprodukcje malarskie i zdjęcia, wykonywane i drukowane techniką cyfrową, oszałamiają swoją wyrazistością obrazu, paletą żywych i soczystych kolorów oraz głębią obrazu. Fototapety na ścianę i trójwymiarowe obrazy są bardzo popularnym elementem w naszych wnętrzach. Tego typu dekoracje doskonale wpisują się w nowoczesne mieszkania. Dodają im głębi, przestrzeni i kuszą swoja perspektywą widoku.

Czarno-białe zdjęcie Cadillaca przedstawia samochód widziany z dolnej perspektywy. Dzięki takiemu ujęciu, przód wydaje się większy niż tył auta. Zdjęcie takie jest oryginalne i proste w swojej formie, doskonale wpisuje się do nowoczesnych biur lub poczekalni. Typowy tryptyk składa się z trzech lub czterech części o różnych rozmiarach, sprawiających wrażenie układanki. Zastosowanie takiej dekoracji na ścianie pozwoli uzyskać oryginalny i nietuzinkowy efekt. Takiego typu obrazy doskonale wpisują się w minimalistyczne wnętrza salonów. Współczesny tryptyk może przedstawiać różne wzory, widoki, a nawet postaci.

 

 

About admin

Check Also

tapety_wszystkie_kraina lodu_4

Świat bajek – Kraina lodu

Niech podniesie rękę ten, któremu nieznane są takie tytuły jak: „101 dalmatyńczyków”, „Król Lew”, czy „Kubuś Puchatek”. ...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Translate »